Julia Roberts 20 yıldır niye romantik güldürülerde rol almadığını deklare etti

Bakec

New member
Julia Roberts; Özel Bir Bayan (Pretty Woman), Aşk Mani Tanımaz (Notting Hill) ve En Uygun Arkadaşım Evleniyor (My Best Friend’s Wedding) üzere sevilen bir dizi romantik güldürü sinemasında rol aldıktan daha sonra yirmi yıldır niye yeni bir romantik güldürü sinemasında rol almadığını deklare etti.

Julia Roberts, George Clooney ile birlikte rol aldığı yeni sineması Ticket to Paradise ile 20 yıl daha sonra bir daha bir romantik güldürü sinemasında görünmeye hazırlanıyor.

Mesleğine başladığında romantik güldürü sinemalarda rol alarak ünlenmeye başlayan Julie Roberts, uzun bir müddetdir aşk dolu eğlenceli sinemalara orta vermişti. Roberts, New York Times Magazine’e verdiği demeçte bu ortanın niye bu kadar uzadığı şu sözlerle deklare etti:

“İnsanlar kimi vakit uzun vakittir romantik güldürü yapmadığım için, bu durumu güya ben yapmak istemiyormuşum üzere yanlış bir biçimde yorumluyorlar. halbuki Nothing Hill seviyesinde bir senaryo yahut En Yeterli Arkadaşım Evleniyor üzere eğlenceli olduğunu düşündüğüm bir şey okusaydım, yapardım.”

Roberts, ayrıyeten artık daha seçici olduğunu ve hayat standartlarını muhafazaya daha epey öncelik verdiğini de belirterek çalışma saatlerinin ailesiyle olan vaktinden almamasına itina gösterdiğini söylemiş oldu.