Ünlü isimlerden Ferhan Şensoy paylaşımları

Bakec

New member
İşte Ferhan Şensoy’un akabinde toplumsal medyada paylaşılanlar…

Oyuncu Melek Baykal: “Son dakika haberi düştü telefonuma ve epey berbatım şu anda. Çok üzgünüm… Rahatsız olduğunu biliyordum, dualar gönderdik ona ancak kurtaramadık.”

İBB Lideri Ekrem İmamoğlu: “Tiyatromuzun duayeni Ferhan Şensoy’u kaybetmenin derin ıstırabını yaşıyoruz. Klâsik tiyatronun yarınla kuvvetli bağını kurmuş fazlaca kıymetli bir sanatçımızdı. Rahmet diliyorum.”

Oyuncu Nevra Serezli: “Çok üzgünüm, tam televizyonun karşısına geçtim ve alt yazı geçti. Nefret ediyorum ustalarımızı alt yazı olarak orada görmekten. Kendi eşimde de tıpkı şeyi hissetmiştim. Biz maalesef birebir sahneyi hiç paylaşamadık. Ferhan Şensoy geleceğin tiyatrosunda epey değerli bir yerde olacak. Ben yazmıyorum, yazamıyorum, proje üretmiyorum, yönetmiyorum yalnızca yazılı bir teksti oynamaya çalışıyorum. Ferhan, o denli değil. Yazıyor, yönetiyor, üretiyor… Bir bütün. Türk tiyatrosu gerçek bir kıymetini kaybetti.”

Oyuncu Perran Kutman: “Adam üzere adam… Yürekli adam… Ayaklarının üstünde duran bir adam… Çok hoş adamı kaybettik, fazlaca hüzünlüyüm. Çok üzgünüm.”

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer: “Tiyatro dünyamızın usta ismi Ferhan Şensoy’u kaybetmenin derin kederini yaşıyoruz. Sanatçımıza Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dilerim.”

Tiyatrocu Orhan Aydın: “Tiyatromuz canını, sevinçli aklını, ruhunu kaybetti ben ise yol arkadaşımı, can dostumu yitirdim. Toprağın çiçekler kokacak canım Ferhan Şensoy asla unutulmayacaksın.”

Oyuncu Bülent Emrah Parlak: “yaşamın en makus günlerinden biri! Bu mesleği seçme niçinim, birinci yol göstericim, aslan üzere dimdik durabilen, yürekli usta FERHAN ŞENSOY’u kaybettik.”

Oyuncu Mert Fırat: “İlham olduğun, çığır açtığın meslek hayatımızın medarı iftiharı, ustamız, dik duruşunla, hiç durmayan üretme azminle bizlere daima ışık oldun. Yattığın yer incitmesin, zamanın daima daim oldu daim olacak… #FerhanŞensoy.”

Oyuncu Hazal Kaya: “Ah ne büyük bir kayıp…Çok üzgünüm…Başımız sağolsun. #FerhanŞensoy”