Ünlü müzikçi hastalığı sebebiyle mesleğine orta verebilir

Bakec

New member
Amerika’da yaşayan senarist Alev Aydın ile beraberliğiyle de sık sık gündeme gelen ünlü müzikçi Halsey, kimi sıhhat problemleri yaşadığını deklare etti.

27 yaşındaki Amerikalı müzikçi Halsey, devam eden sıhhat meseleleri sebebiyle müzik mesleğine bir süre orta verebileceğini duyurdu.

Daily Mail’de yer alan habere göre, endometriozis (çikolata kisti) komplikasyonlarından muzdarip olan ünlü isim, mesleğini etkileyecek boyuta geldiği için iş yükünü azaltmayı düşünüyor.

“ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM”

Sosyal medya hesabından açıklama yapıp operasyon geçirdiği bir fotoğrafını paylaşan Halsey, “Son birkaç haftadır birtakım yeni zorluklarla uğraşıyorum. Güç kaideler altında elimden gelenin en uygununu yapıyorum. Bunu da arkadaşlarım için paylaşıyorum” dedi.

“Her şeyi olağan tutmak için elimden gelenin en düzgününü yapmaya çalışıyorum; Grammy, Coachella vs. Ancak bedenim kuvvetli bir biçimde karşı koyuyor” diyen Halsey, 3 Nisan’daki 2022 Grammy Ödülleri’ne katılmadan kısa bir süre evvel ameliyat olduğunu belirtmişti. Ünlü müzikçi, ödül merasimine dikişleriyle katılmıştı.

Halsey, Alev Aydın…

Halsey, Temmuz 2021’de, partneri Alev Aydın’la olan beraberliğinden doğan oğlu Ender’i dünyaya getirdi.

27 Ağustos’ta son albümü “If I Can’t Have Love, I Want Power”ı çıkaran ünlü müzikçinin, 3 Eylül 2022 tarihinde de Türkiye’de konser vermesi bekleniyor.