Diego Perotti’den Fenerbahçe’ye olay kelamlar: Terk edilmiş hissettim

Hasan

New member
Orta transfer periyodunda İtalya Serie A gruplarından Salernitana’ya transfer olan Fenerbahçe ‘nin eski futbolcusu Diego Perotti, Sarı-Lacivertli kulüpteki periyodu hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’de sakatlıklardan dolayı istediği etkiyi yapamayan ve dönem başında yollarını ayıran Diego Perotti İtalyan basınına konuştu. Yeni ekibinin ligde kalma gayreti hakkında konuşan Perotti, “Maalesef bu yalnızca bize bağlı değil, lakin önümüzde hala oynamadığımız maçlar var ve biroldukca puan var. Tüm başa baş maçları kazanmaya başlamalıyız. Sıfırdan başlamak üzere Her şeyimi vermek için buradayım.” kelamlarını lisana getirdi.

Fenerbahçe kelamları

Açıklamalarında Fenerbahçe devrinden de bahseden 33 yaşındaki futbolcu, “Maalesef Fenerbahçe’de biroldukca sakatlık yaşadım ve daha sonrasında kulüple sıkıntılar yaşadım. Terk edilmiş hissettim. Aşikâr bir yaşta ayrıyeten her vakit profesyonel davranmama karşın bunu hak etmedimi.” dedi.

Sakatlıkları niçiniyle Perotti, Sarı-Lacivertli ekiple sırf 4 maçta forma giyebilmiş ve bu maçlarda 3 sefer fol atma başarısı göstermişti.