Emre Mor: Taraftarları memnun etmek için oynuyorum

Hasan

New member
Fenerbahçe , UEFA Avrupa Ligi B Kümesi’nde 3-0 geriye düştüğü maçta Rennes ile 3-3 birliktee kaldı ve liderliğini sürdürdü. Kadrosunun 3. golünü atan ve 1 puanda kıymetli bir rol oynayarak Sarı Lacivertlilerin haftayı önder kapatmasını sağlayan isimlerin başında gelen Emre Mor, 90 dakikanın akabinde açıklamalarda bulundu. Kaliteli bir grup olduklarını gösterdiklerini vurgulayan Emre, taraftarları keyifli etmek için oynadığını belirtti ve şu tabirleri kullandı:

‘Grubumuzda birinci olmak istiyoruz’

“Bu geri dönüşte inancımızın büyük bir hissesi vardı. Kaliteli bir ekip olduğumuzu gösterdik. Bir daha sonraki maça en düzgün biçimde odaklanacağız. Kümemizde birinci olmak istiyoruz, bunu da hak ettiğimizi düşünüyorum. Michy’ye de hakkını vermek gerekiyor, rakibi engelledi ve bir anda kaleciyle karşı karşıya kaldım. Şutu attım ve gol oldu. Şanslıydım, tahminen de öbür maçlarda şanssızdım, bilmiyorum.”

‘Bir gün taraftarı heyecanlandıramazsam, futbolu o gün bırakmam gerekir’

“Muazzam bir dayanak veriyor taraftarımız. Bundan dolayı da futbol oynuyorum. Onları memnun etmek istiyorum. Bugün en değerli şey geri dönüştü, bundan dolayı da keyifliyim. Bir gün taraftarı heyecanlandıramazsam, futbolu o gün bırakmam gerekir. Taraftarları keyifli etmek için oynuyorum”