Fenerbahçe’de Vitor Pereira Antwerp maçı daha sonrasında soyunma odasında neler söylemiş oldu?

Hasan

New member
3-0’lık Antwerp galibiyetiyle rahat bir nefes alan Vitor Pereira, uğraş daha sonrasında birinci iş olarak soyunma odasında öğrencilerine konuşma yaptı. Herkes tek tek tebrik eden Portekizli teknik adam “Buraya birfazlaca arkadaşımızdan mahrum, problemli bir müddetçte geldik. Üstelik yer de biraz bizi zorladı. Lakin hepiniz harikulade çaba ettiniz. Her vakit ne kadar kaliteli futbolcular olduğunuzu söylemiş oldum. Bu hususta size daima güvendim. Bu maçta, kalitenizi alana yansıttığınızda herkesi yenebileceğinizi gösterdiniz. Artık sıra, pazar günü Kayserispor maçında da galip gelip lige verilecek ortaya moralli bir biçimde girmekte” diye konuştu.

“Başarı için her şeye sahibiz”

Pereira, maçla ilgili değerlendirmesinde ise şunları söylemiş oldu: Kaybettiğimiz haftalardan daha sonra bu özgüveni kadroya vermemiz gerekiyordu. Bizim için 3 puanı kazanmak epey kıymetliydi. Düzgün bir ekip ruhu sergiledik. Geçirmiş olduğumuz sıkıntı haftalardan daha sonra yeterli bir tepki gösterdik. Bu stil maçları oynayacak karakterimizin olduğunu gösterdik. Kazanmayı hak ettik. Daha fazla da atabilirdik. Kümeden çıkmak için savaşmaya devam ediyoruz. Benim grubumdan, oyuncularımdan ve taraftarlarımızdan kuşkum yok