Hande Baladın oyun karakteri oldu

Hasan

New member
Eczacıbaşı Dynavit’in ulusal voleybolcusu Hande Baladın oyun karakteri oldu.
Red Bull tarafınca hazırlanan, “Hande Üzere Smaçla” oyunuyla birinci sefer bir Türk voleybolcunun oyunu çıktı. Smaç, servis ve manşet etaplarından oluşan oyunu oynayanlar elde ettikleri skoru kaydedecek. Haftalık puan tablosunda en yüksek puanı elde eden üç kişi Red Bull Shop’tan ikramlar kazanacak. Yedi hafta sonunda en yüksek skora ulaşan kişi ise Hande Baladın ile tanışma ve özel alanda maç izleme hakkına ulaşacak.
Hande Baladın için özel parkur
Hande Baladın, “Hande Üzere Smaçla” oyununun tanıtımı maksadıyla çekilen görüntü için kamera karşısına geçti.
Milli voleybolcu, Şile kıyısında kendisi için özel olarak kurulan; çeviklik, kuvvet, manşet, pas ve smaç etaplarının olduğu parkurda yeteneklerini sergiledi. Parkurda birinci vakit içinderda manileri birer birer geçen Hande Baladın akabinde yerdeki tartısı taşıyarak gücünü test etti. Manşet ve pas etabını da muvaffakiyetle geçen Hande Baladın, maksadı smaçla vurarak parkuru 26 saniyede tamamladı.

“Red Bull’a bu birinci için teşekkür ederim”

Red Bull atleti Hande Baladın, bu biçimde bir projede yer aldığı için hayli keyifli olduğunu belirtti.
Oyun karakteri olan birinci Türk voleybolcusu Hande, “bu biçimde bir grupla, bu biçimde bir proje gerçekleştirdiğimiz için epey memnunum. Oyunu birinci gördüğümde epeyce heyecanlandım. Red Bull ailesine bu birincisi bana yaşattıkları için epeyce teşekkür ediyorum. Oyun da hayli hoş olmuş. Umarım herkes hayli beğenir. her insanın oyunu oynamasını tavsiye ediyorum.” sözlerini kullandı.