Mert Hakan Yandaş: İsimler değil, kulübü düşünerek hareket ettiğimiz bir dönem olacak

Hasan

New member
UEFA Avrupa Ligi Play-Off tipi ikinci maçında Austria Wien’i 4-1 mağlup eden Fenerbahçe ’de Mert Hakan Yandaş maçın akabinde açıklamalarda bulundu.

Kendisinin ve kadro arkadaşı İrfan Can Kahveci’nin sakatlıklarının akabinde golle yeşil alanlara dönmeleri hakkında Mert Hakan Yandaş, “Uzun periyodik bir sakatlık yaşadım, İrfan Can Kahveci de şanssız bir sakatlık hayatıştı. Futbolun ortasında bunlar var. Tabi biz de yaşamak istemeyiz. kimi vakit bu biçimde aksilikler oluyor. İnşallah bundan daha sonra bu biçimde ezalar yaşamayız. Bu süreçte formadan uzak kalmak bizi üzdü, yıprattı. zira fazlaca coşkulu bir grup ve taraftar var. İrfan’ın golü mü benim golüm mü daha hoş diye yarış istedik. Kalecimiz İrfancan Eğribayat oyuna girerken ‘Aynısını senden bekliyorum’ dedi. Onun da golde hissesi var.” dedi.

“İsimler değil, kulübü düşünerek hareket ettiğimiz bir dönem…”

Bu sezonki maksatları hakkında ise Mert Hakan Yandaş, “Daha yeni başladık. Güzel bir grup olma yolunda ilerliyoruz, hayli coşkulu oynuyoruz. Bu yolda tökezlediğimiz devirler olacak, umarım epeyce az olur. Fakat kıymetli olan birebir bugün üzere birlikte kalmak. İnşallah bu sene amaçlarımıza ulaşırız. İsimler değil, kulübü düşünerek hareket ettiğimiz bir dönem olması gerektiğini herkese aşılıyoruz.” kelamlarını lisana getirdi.