Son dakika Fenerbahçe transfer haberi! Bustos kulübüne rest çekti: Ücretsiz giderim

Hasan

New member
Transferde bombaları arkası gerisine patlatan Fenerbahçe ’nin durmaya niyeti yok. Sarı- Lacivertliler sol bek ve sağ bek desteği için de çalışmalarını sürdürüyor. Kanarya’nın sağ kanat beki için listesinin birinci sırasında Fabricio Bustos var. Lakin Arjantinli yıldız için Independiente ile yapılan pazarlıklarda bir türlü muahede sağlanamadı. Bu durum, Bustos’un sabrını taşırdı. 25 yaşındaki oyuncu, ESPN’ye yaptığı açıklama ile kulübüne bildiri gönderdi. Başarılı sağ bek, “Fenerbahçe için heyecanlıydım. Zira bu mesleğim, geleceğim ve maddi açıdan kıymetli bir adım olacaktı” sözlerini kullandı.

‘Ocak’ta düzgün teklif almak için…’

Bustos, kontratının dönem sonunda biteceğine dikkat çekerek, “Kontratımın bitmesine bu kadar az vakit kalmış bulunmasına karşın kulübümün çok yüksek bir sayı istemesi bana garip geldi. 3 ay daha sonra rastgele bir kulüple istediği üzere pazarlık edebilecek bir oyuncu için bu kadar yüksek sayı talep etmek farklı. Kulüp bu biçimde karar verdi. sebebini daha âlâ biliyorlardır. Ocak ayında da hoş teklifler almak için bu düzeyde oynamaya devam etmek için çalışacağım” diye konuştu.