Arda Güler’in annesi Serap Güler’den duygusal paylaşım!

Hasan

New member
Fenerbahçe ve Türk futbolunun geleceği Arda Güler’in annesi Serap Güler, AEK Larnaca galibiyeti daha sonrası Twitter üzerinden oğluna his yüklü bir ileti gönderdi.

Anne Güler’in, oğlu Arda’nın maç daha sonrası paylaşımına yaptığı yorum yüzlerce beğeni aldı.

Serap Güler’in paylaşımı şöyle:

“Zor doğumlardan hoş bebekler doğarmış, düzgün ki olmuşsun sen güzel ki, hoş kalplim benim. Her şey senin kalbine göre olacak inanıyorum ben canımın içi”

ARDA GÜLER BÜYÜLEDİ

Fenerbahçe taraftarının göz bebeği Arda Güler, bu dönem fazla baht bulamadı. Jorge Jesus, yeni sistemini oturtmak ve bir an evvel düzgün sonuçlar almak için tecrübeli isimlere yöneldi, 17 yaşındaki oyuncu genelde kulübede bekledi.

Portekizli teknik adam, dün AEK Larnaka deplasmanında genç öğrencisini ikinci defa 11’de alana sürdü. Arda daha evvel Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu’nda, 3-0 kazanılan Slovacko maçının rövanşında 11’de nazaranv yapmıştı. Genç yıldızın forma giymesi, Sarı-Lacivertliler için maçı daha da manalı hale getirdi. 17 yaşındaki dayanılmaz yetenek, bulduğu bahtı hayli düzgün kıymetlendirdi.

20 İKİLİ MÜCADELE!

Arda Güler, şahane tekniğini konuşturdu. Rakip oyunculara sık sık sıkıntı anlar yaşattı. Arda’nın bir şutu kalecide kaldı, bir şut pasını arkadaşları kullanamadı. Genç yıldız tam 20 ikili uğraşa girdi ve bunların 12’sini kazandı. Savunmaya yardımı da ihmal etmeyen Arda, 3 top kaptı ve 1 pas ortası yaptı. Oyunda kaldığı 69 dakika boyunca tesirli bir performans sergileyen Arda Güler, çabayı yüzde 90 pas isabetiyle UEFA’dan Arda tamamladı.