Biroldukca davası bulunan Shia LaBeouf huzuru dine yönelmekte buldu

Bakec

New member
ABD’li ünlü aktör Shia LaBeouf, hayatındaki karanlık bir devrin akabinde Katolikliği keşfettiğini söylemiş oldu.

İsmi cinsel istismar ve taciz söylentilerine karışan ünlü oyuncu Shia LaBeouf, yaşadığı karanlık devirleri atlattığını deklare etti.

Yaşadığı utanç ve aldığı yansılardan ötürü bir periyot intihar etmeyi bile düşündüğünü söyleyen 36 yaşındaki LaBeouf, inancının kendisine epey yardımcı olduğunu düşünüyor.

Ünlü oyuncunun eski sevgilisi, müzikçi ve kelam müellifi FKA Twigs…

CNN’de yer alan habere bakılırsa, hem Yahudi birebir vakitte Hıristiyan gelenekleri ile yetiştirilen oyuncu, “Kavrayabileceğim her şeyin ötesinde günah işleyen öbür insanların da Hristyanlık’ta bulunduğunu görmek ‘Oh, bu bana umut veriyor’ üzere hissettirdi. Yolunu bulan öteki ahlaksız insanların tecrübelerini duymaya başladım ve bu bana müsaade aldığımı düşündürdü” dedi.

Eski kız arkadaşı müzikçi ve kelam müellifi FKA Twigs tarafınca mahkemeye verilen LaBeouf, cinsel istismar ve tacizden ötürü suçlanmıştı.

Daha evvel de fizikî bir arbedeye karıştığı için öbür bir mahkemesi daha bulunan ünlü aktör, “Geçmişte herkese kaba davranan berbat bir tanesiydim” diyerek yanlışlarını kabul etmişti.