Chris Evans’lı Pixar sinemasından birinci fragman yayınlandı

Bakec

New member
Oyuncak Öyküsü’nün spin off’u olarak seyirciyle buluşmaya hazırlanan Buzz Lightyear’dan birinci fragman geldi. Meşhur oyuncağı seslendiren Chris Evans, fragmanı toplumsal medya hesaplarından paylaşarak hayranlarından takviye aldı.

Pixar, Chris Evans’ın Buzz Lightyear’ı seslendirdiği ve önümüzdeki yaz sinemalarda gösterime girecek, merakla beklenen “Oyuncak Hikayesi” spin-off’unun birinci tanıtım fragmanını yayınladı.

Animasyon sineması, Tim Allen tarafınca seslendirilen ve yepyeni “Oyuncak Hikayesi” sinemalarında Andy isimli bir çocuğa ilişkin olan; yavuz, maceracı aksiyon figürüne ilham veren uzay bekçisinin öyküsünü anlatacak.

Lightyear, Pixar ile yirmi yılı aşkın müddettir bir arada çalışan Angus MacLane tarafınca yönetiliyor.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Chris Evans (@chrisevans)’in paylaştığı bir gönderi

Yeni 90 saniyelik teaser Evans’ın sesine pek yer vermiyor, bu yüzden hayranlar hâlâ Hollywood’un harika kahramanının uzay maceracısı olarak nasıl ses çıkaracağını bilmiyor. tıpkı vakitte, fragman, “Lightyear”ın Buzz’ın tehlikeli bir uzay misyonu üstlenmesi etrafında döneceğini gösteriyor.

Evans da toplumsal medya hesaplarında fragmanın yayınlanmasıyla ilgili heyecanını lisana getirdi. Ünlü oyuncu gönderilerinde şu satırlara yer verdi:

“Animasyon sinemaları çocukluğumun muazzam bir kesimiydi. Onlar benim kaçışımdı. Benim maceralarım. Hayallerim. Onlar benim kıssa anlatma ve performans sergilememdeki büyüyü gösteren birinci pencerelerdi.”

Evans, Twitter’daki paylaşımında ise şu satırlara yer verdi: “Tüylerim diken diken oldu. Ve bu fragmanı her izlediğimde de bu biçimde olacak. Yahut bir Bowie müziği duyar duymaz… hiç bir şey bana bunun bir kesimi olduğumu bilmekten daha fazla memnunluk ve minnettarlık hissettirmedi.”

Sinemanın, 17 Haziran 2022’de vizyona girmesi bekleniyor.