Fenerbahçe’ye Ramazan Civelek şoku!

Hasan

New member
2011 yılında Sarı-Lacivertli takımın altyapısına giren Ramazan Civelek, bir türlü A Ekip’te forma talihi bulamadı. Bu mühlet içerisinde Gaziantep BB, Sakaryaspor ve Karagümrük’te forma giyen Ramazan Civelek, geçtiğimiz dönemin orta transfer devrinde ise Kayserispor’un yolunu tuttu. Sarı-Kırmızılı forma altında başarılı bir devir geçiren Ramazan, dün de Türkiye Kupası’nda eski ekibine karşı yedek soyundu.

‘Arkadaşlarım inandı, benim topa vurmamı istediler’

Oyuna 85’te giren 26 yaşındaki oyuncu, maçın son kısmında kazanılan frikikte topun başına geçti. Ramazan, özgür vuruştan rakip fileleri havalandırırken, Sarı-Kırmızılı takımı de çeyrek finale taşıdı. Ramazan, 10 kişi kazanılan zaferin mimarı oldu. 90+4’te frikikten attığı golle Kayserispor’a çeşidi getiren Ramazan Civelek duran topta ekip ortasındaki son seçenek olduğunu, lakin arkadaşlarının kendisinin vurmasını istediğini belirtti. Ramazan şunları söylemiş oldu: “Ligde epeyce güzel oynadığım maçta son dakikada yaptırdığım penaltı olmuştu. Çok üzgündüm. Topa vurmak için son seçenektim. Arkadaşlarım inandı bana, benim vurmamı istediler. Fenerbahçe ‘nin alt yapısından yetiştim ancak ekmek yediğim yere hizmet ediyorum. Kayserispor’a hizmet etmeye devam edeceğim.”