G.I. Jane’in saç stilisti: “Jada niye gözlerini devirdi anlamadım”

Bakec

New member
Will Smith’in 94. Oscar Ödül Merasimi’ne damga vuran “tokat” olayıyla ilgili konuşan, G.I. Jane sinemasının saç stilisti Enzo Angileri, Jada Pinkett Smith’in Chris Rock’ın esprisine niye bu biçimde bir reaksiyon verdiğini anlayamadığını söylemiş oldu.

27 Mart günü gerçekleşen Oscar Ödülleri’ne, komedyen Chris Rock’ın yaptığı bir latifeye Will Smith’in verdiği reaksiyon damgasını vurmuştu.

Will Smith’in eşi Jada Pinkett Smith’in saçlarını kazıtmasını, Demi Moore’un G.I. Jane sinemasındaki imajına benzeten Chris Rock, “Jada, seni seviyorum, G.I. Jane 2 sinemasını görmek için sabırsızlanıyorum” demişti.

Enzo Angileri

“EŞİMİN İSMİNİ AĞZINA ALMA”

Bu latifeye salondakiler ve eşi Will Smith gülerken Jada Pinkett Smith gözlerini devirmişti. Eşinin latifeden hoşlanmadığını bakılırsan Will Smith de sahneye çıkarak Chris Rock’ı tokatlamıştı. daha sonrasında yerine oturduğunda da Rock’ı “eşinin ismini ağzına almaması” istikametinde uyarmıştı.

Daily Mail’de yayınlanan habere göre de, G.I. Jane sinemasının saç stilisti Enzo Angileri, Pinkett Smith’in son derece beğenilen göründüğünü düşünüyor.

“niçin gözlerini devirdiğini anlamıyorum. Onun mükemmel göründüğünü düşündüm, fazlaca mükemmel. Bunun bir hoşluk seçimi olduğunu düşündüm… Onu hiç bu kadar hoş görmemiştim” diyen Angileri, Pinkett Smith’in alopesi hastalığından muzdarip olduğunu da bilmediğini itiraf etti.

“İŞTE BİZ BU TÜRLÜ YAPARIZ”

2005’te “Peter Sellers’ın hayatı ve Ölümü” ile Emmy kazanan saç stilisti, Rock’ın şakasının “sevimli” ve “iyi niyetli” olduğunu düşündüğünü ekledi.

Angileri, Smith’in latifeye verdiği “tokat” cevabını “tamamen kabul edilemez” olarak nitelendirerek, “Çocuklarımıza ellerini kaldırmamayı öğretmeye çalışmıyor muyuz?” dedi.

Olayın akabinde Will Smith ve Jada Pinkett Smith’in çocukları Jaden Smith de Twitter hesabından “İşte biz bu biçimde yaparız” diye bir tweet atmıştı.