Jennifer Lopez, yeni albümünü duyurdu

Bakec

New member
Jennifer Lopez’in toplumsal medyadaki karartması, sanatkarın “This Is Me…Now” isimli yeni müzik projesini duyurmasıyla son buldu.

Son vakit içinderda özel ömrüyle dikkat çeken ve eski aşkı Ben Affleck ile evlenerek tüm dünyanın ilgisini çeken Jennifer Lopez bu kez da yeni projesiyle gündemde. Yıldız isim, geçtiğimiz günlerde tüm toplumsal medya hesaplarında profil fotoğraflarını siyah bir fotoğrafla değiştirmiş ve hatta Instagram’daki tüm paylaşımlarını da kaldırmıştı. Lopez’in bu gizemli hareketini bazıları yeni projesi için olduğunu söylerken bazıları de özel ömrüyle ilgili dedikodular çıkarmıştı.

JLo, nihayet 25 Kasım’da yeni bir paylaşım yaparak söylentilere son verdi. “This Is Me… Now” isimli albümünü duyuran müzikçinin, bundan 20 yıl evvel 25 Kasım 2002’de çıkardığı “This Is Me… Then” isimli albümünün yıl dönümünde ve benzeri bir isimle albümünü duyurması ise dikkat çekti.

ALBÜMÜNDE YAŞADIKLARINI ANLATACAK

“This Is Me… Now”, Lopez’in son yirmi yılda kat ettiği duygusal, ruhsal ve ruhsal seyahati anlatacak. Albümde Lopez’in hayatı ve tecrübeleri hakkında müziklere yer verilecek. Ayrıyeten albümde yer alan otobiyografik kıssalar, 2023’te yayınlayacağı öteki şahsi projelerle devam edecek.

“This Is Me… Now”, ünlü müzikçinin sıkıntı geçen çocukluk senelerına, başarısız bağlarına ışık tutacak. Hatta yeni albümdeki 13 single’dan “Dear Ben pt. II” ve “Midnight Trip to Vegas” isimli müzikler Oscar ödüllü oyuncu Ben Affleck ile temmuz ayında yaptığı evliliğe gönderme olacak. Lopez, 2002’deki albümünde de Affleck için “Dear Ben” isimli bir müziğe yer vermişti.

Bu yıl prestijiyle sekiz stüdyo albümü, bir remiks albümü, üç derleme albüm, bir sinema müziği, 65 single ve 12 promosyon single’ı yayınladı. Dünya çapında 15 milyar dinlenme ile 80 milyondan fazla sattı.