Jorge Jesus, Altay Bayındır’a sahip çıktı: Ona gösterilen reaksiyonlar, bana gösterilmiş tepkidir!

Hasan

New member
Fenerbahçe , UEFA Avrupa Ligi B Kümesi’nde 3-0 geriye düştüğü maçta Rennes ile 3-3 birliktee kaldı ve liderliğini sürdürdü. Maçta goller; 5. ve 30. dakikada Gouiri, 16. dakikada Terrier, 42. dakikada Valencia, 82. dakikada Zajc ve 88. dakikada Emre Mor’dan geldi. Bu sonuçla bir arada iki ekip da puanını 11’e yükseltti. Genel averajda üstün olan Fenerbahçe, son haftaya liderlik avantajıyla girdi.

UEFA Avrupa Ligi’nin son haftasında Fenerbahçe, Dinamo Kiev ile deplasmanda karşılaşacak. Gol düellosuna sahne olan 90 dakikanın akabinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus, taraftarlara seslendi.

“Ona gösterilen reaksiyonlar, bana gösterilmiş tepkidir”

Oyuncusu Altay Bayındır’a sahip çıkan Portekizli futbol adamı, “Taraftarlara seslenmek istiyorum; oyuncular içinde ayrım yapmayın. Uygun anlarda, bizim kuvvetli olmamız için bize her vakit dayanak veriyorlar. Bugün Altay’a reaksiyonlar oldu. Ona gösterilen yansılar, bana gösterilmiş reaksiyondur. Ben de bunu istemem. bu biçimde bir ortamda bulunmak istemem. Oyuncular içinde ayrım yapmasınlar zira ben yapmıyorum.” diye konuştu.