Ozzy Osbourne ABD’yi eleştirdi, ülkeden ayrılma sonucu aldı

Bakec

New member
Dünyaca ünlü İngiliz rockçı Ozzy Osbourne, ABD’de ölmek istemediğini deklare etti ve ülkeden ayrılma sonucu aldığını duyurdu.

Black Sabbath’ın ünlü vokalisti Ozzy Osbourne ve eşi Sharon Osbourne ABD’yi epeyce sert bir lisanla eleştirdi…

senelerdır Beverly Hills’teki dev villasında yaşayan 73 yaşındaki rockçı İngiliz The Guardian gazetesine konuştu. Osborune ABD’de daima insanların silahlı atağa uğramasından ve toplu katliamların yaşanmasından rahatsız olduğunu söylerken, “Her gün insanların öldürülmesinden bıktım. İlah bilir okul baskınlarından kaç kişi öldü, Las Vegas’taki konsere düzenlenen atak vardı. Bu fazlaca kötü” dedi.

ABD’de ölmek istemediğini belirten Osbourne, İngiltere’deki Buckinghamshire’daki dev villasına taşınmak istediğini de lisana getirdi. Osbourne, “ABD’de ölmek istemiyorum” tabirini de kullandı. Osbourne, “Ben İngilizim ve meskenime geri dönmek istiyorum” dedi. Osbourne’un eşi Sharon Osbourne da, “Artık ABD, Amerika Birleşik Devletleri değil. Burada birleşik olan hiç bir şey yok. Burası şu an yaşamak için hayli garip bir yer” yorumunu yaptı.