Rage Against the Machine’den üzücü haber… Tim Commerford kanser olduğunu deklare etti

Bakec

New member
Amerikalı müzik kümesi Rage Against the Machine’nin 54 yaşındaki bas gitarsiti Tim Commerford, son röportajında kanser olduğunu deklare etti. Commerford, kümenin temmuz ayında bir daha birleşmesinden iki ay evvel teşhis konulduğunu söylemiş oldu:

“gayet önemli kimi şeylerle uğraşıyorum. Rage ile turneye çıkmak üzereyken prostat kanseri oldum.”

Commerford, röportajdan evvel sıhhat problemlerini sadece küme arkadaşları, yakın arkadaşları ve sevgilisinin bildiğini ve bir öteki efsanevi küme ona ilham olana kadar bu hususta konuşmak istemediğini anlattı:

“Sevgilimle beraberydim ve televizyonda Rock and Roll Hall of Fame merasimini izliyorduk. Duran Duran vardı ve ben ‘Ah, kahretsin, bu müzikleri çocukken öğrendim’ dedim. Onları sahnede gördüm ve merak ettim, Andy Taylor nerede ve bu başka adam niye burada diye. daha sonra, Andy Taylor’ın 4. evre prostat kanserinden muzdarip olduğunu öğrendim.”

Commerford, kelamlarına kanser konusunda farkındalık yaratmayı umduğunu söyleyerek devam etti: “Umarım bunu okuyan ve bunu öğrendiğinde ‘kontrol edilmem gerekiyor’ diyen bir kişi olur.”