Taylor Swift hit müziğinin uzun versiyonunu yayınladı, eski aşkına gönderme yaptı

Bakec

New member
Taylor Swift, All Too Well isimli müziğinin 10 dakikalık versiyonunu yayınladı. Swift, müziğin yeni halinde 2010 yılında aşk yaşadığı Jake Gyllenhaal ile ayrılığı ile ilgili daha fazla ayrıntıya yer verdi.

2010 yılında birlikte olan Taylor Swift ve Jake Gyllenhaal, hem münasebetleriyle tıpkı vakitte ayrılıklarıyla dikkat çekmişti. Swift, yaşadığı ayrılık ile ilgili All Too Well’in on dakikalık versiyonunda daha fazla ayrıntıya yer verdi. Müzikçinin bakış açısından ayrılığın daha dolu bir fotoğrafını çiziyor ve yürek parçalayan sözlerde ortalarındaki yaş farkına dikkat çekiyor.

Taylor Swift, All Too Well’in yepyeni versiyonunu birinci sefer paylaştı. Hayranların yıllardır Taylor’a paylaşması için yalvardığı müzik 10 dakika sürüyor. Yeni müzik kelamlarında Swift, o ve Jake ayrıldığında ne olduğu hakkında daha fazla detay veriyor.

Jake Gyllenhaal

“Yaşlarımız daha yakın olsaydı, tahminen sorun olmazdı dedin ve bu ölmek istememe niye oldu” dedi. Ayrıyeten, ayrıldıktan daha sonra daha genç bayanlarla çıkmaya devam ettiği için de “Ben yaşlanacağım, fakat sevgilin benim yaşımda kalacak” dedi.

Swift, kendisi ve Gyllenhaal’in ayrıldıktan daha sonra gizlice yeniden bir ortaya geldiklerini de ima etti: “Ve bir daha buradayız, kimsenin bilmesi gerekmediği vakit, sen beni bir sır üzere sakladın, ben seni bir yemin üzere sakladım.”

Müzik, hayranların tanıdığı ve sevdiği yepyeni kelamları de içeriyor, lakin dört dakikalık ek bir modül da var. Swift bu ek kısımda Gyllenhaal’in 21. doğum gününü unutuşunu da anlatıyor.