WhatsApp GIF Yapma Rehberi – 2022

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
WhatsApp GIF Yapma Rehberi – 2022
Tanınan iletileşme uygulaması WhatsApp üzerinden telefonunuzda kayıtlı olan görüntülerden epeyce süratli bir biçimde GIF yapabileceğinizi biliyor muydunuz? 2016 yılında iletileşme uygulamasına gelen yeni güncelleme ile kullanıcılar GIF göndermeye başlamıştı.

Pekala ya WhatsApp üzerinden nasıl GIF yapabiliriz? Ekstra bir uygulamaya muhtaçlığımız var mı? 6 saniye ve daha kısa videolarımızdan GIF nasıl üretebiliriz? İşte karşınızda 2022 yılı WhatsApp GIF yapma rehberi…

WhatsApp üzerinden kendi görüntülerinizle GIF yapmak

WhatsApp 2016 yılında yeni yayınladığı güncellemesi ile birlikte kullanıcılarına hem hazır GIF gönderme özelliğini tıpkı vakitte kullanıcıların telefonlarında kayıtlı olan 6 saniye ve daha kısa olan görüntülerden GIF üretmelerine müsaade verdi. Pekala ya hiçbir uygulamaya muhtaçlık duymadan GIF nasıl oluşturabilirsiniz?

• Adım 1: GIF göndermek istediğiniz şahısla olan sohbetinize girin.
  • Adım 2: Sohbet kutunuzun yanında olan ‘+’ simgesine basın.
  • Adım 3: Fotoğraf VE Görüntü Galerisi seçeneğine tıklayın.
  • Adım 4: GIF yapmak istediğiniz görüntüyü seçin.
  • Adım 5: GIF yapmak istediğiniz görüntüyü kırpma yerinden 6 saniye ya da daha kısa olacak biçimde kısaltın.
  • Adım 6: Kırpma yerinin altında olan ‘GIF’ yazısına tıklayın.
  • Adım 7: GIF olarak seçtiğiniz görüntüyü aşağıda bulunan mavi oka basarak gönderin.
WhatsApp üzerinde kayıtlı olan hazır GIF’ler nasıl gönderilir?

WhatsApp üzerinde kayıtlı olan ve sohbetinizi neşelendirecek GIF’ler nerede kayıtlıdır? Nasıl gönderebilirsiniz? İşte süratli bir biçimde kayıtlı olan GIF’leri gönderme rehberi!

• Adım 1: Sohbet kutunuzun yanında olan katlanmış kağıt işaretine basın.
  • Adım 2: Akabinde karşınıza kayıtlı olan Stickerlarınız çıkacak. Aşağıda yazan GIF yazısına tıklayın.
  • Adım 3: 5 kategoriden oluşan GIF listesi artık karşınızda. Beğendiğiniz GIF’i seçin.
  • Adım 4: Akabinde karşınıza çıkan ekrandaki mavi oka basarak gönderin.
WhatsApp üzerinden hem kayıtlı olan görüntülerinizden GIF göndermenin tıpkı vakitte sistemde kayıtlı olan GIF gönderme rehberinin sonuna geldik. Pekala ya WhatsApp ile ilgili merak ettiğiniz diğer şeyler var mı? Niyetlerinizi ve diğer istediğiniz tekliflerinizi Yorumlar ve ShiftDelete Net Forum kısmında bekliyoruz.