Will Smith: “Seks sahneleri oyunculuğun en makûs yanı”

Bakec

New member
The Graham Norton Show’a konuk olan Will Smith yeni sineması King Richard’ı tanıtırken oyunculuk ve seksi olmakla ilgili de samimi açıklamalar yaptı.

Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar’da rol alan Will Smith sinemanın tanıtımı kapsamında son vakit içinderda daha sık kameralar önüne geçiyor. Son olarak katıldığı programda hem oyunculuk birebir vakitte özel münasebetleriyle ilgili yaptığı açıklama dikkat çekti.

Richar Osman’ın “Seks sahneleri yazmakla ilgilenmiyorum. Bunu her vakit hayli tuhaf buluyorum. Aşk ve romantizm muhakkak düzgündür, lakin nitekim onun hakkında okumak istemiyorum, bu yüzden onun hakkında yazmıyorum. Tanıştığın herkes senin kendin hakkında yazdığını düşünecek!” kelamlarından daha sonra Will Smith de samimi bir itirafta bulundu. Ünlü oyuncu, seks sahnelerini oyunculuğun en makus yanı olarak niteledi:

“Seks sahneleri oyunculuğun en makus yanı. Bir sinemada izlediğinizde müzik ve şarap var fakat sette mikrofonu tutan, sakız çiğneyen ve izleyen iri bir adam var.”

27 YILDIR O LATİFEYE BİR DEFA BİLE GÜLMEDİ

Hollywood yıldızı sonrasındasında eşi Jada’ya yaptığı latifeden bahsetti: “Ailemle birinci sefer tanışacaktı. Çok dindar bir konutta büyüdüm ve büyükannem Gigi, İsa’nın yanında… Jada’nın kim olduğunu bilmediği için onun bir sinemasını çektim ve Jada geldiğinde büyükannemin aşk sahnesini izliyor olacağını düşündüm. İçeri girdi, büyükannem sahnenin ortasındaydı ve başını kaldırıp Jada’ya dedi ki, ‘Ben büyürken beşerler sinema çekmek için kıyafetlerini çıkarmak zorunda değildi.’ Jada beni bir kenara çekti ve ‘Bunu niye yaptın ki?’ dedi. ‘Sana kelam veriyorum, komik, tahminen artık değil, ancak bir gün bu bize senelerca sevinç verecek’ dedim. 27 yıldır beraberyiz ve katiyetle bir defa bile gülmedi!”

WILLIAMS AİLESİ AĞLAYARAK İZLEDİ

Smith ayrıyeten King Richard’da Venus ve Serena Williams’ın babasını oynamaktan da bahsetti: “Bu ailenin hayatına dalmak ve onların inanılmaz kıssasını ortaya çıkarmak için vakit harcamak kusursuz bir fırsattı. Venüs ve Serena’nın doğmadan iki yıl evvel dünyanın bir numaralı ve iki numaralı bayan tenisçileri olacağını öngördü! 78 sayfalık bir plan yazdı. Bu hakikaten delice bir kehanetti ve o kadar şaşırtıcıydı ki, anlaşılması sıkıntı.”

Venus ve Serena’nın sineması izleyip izlemedikleri sorulduğunda, “Süreç boyunca bizi goreceklerini ve yapımı yürüteceklerini söylemiş olduler, fakat sinemaya isimlerini koyup koymayacaklarına karar vermedilk evvel sineması görmek istediler. ömrümün en makûs iki saatiydi lakin gözyaşlarına boğuldular ve epeyce sevdiler. Ali’yi birinci sefer Muhammed Ali’nin gerisinde otururken izlemek üzere bir yanılgı yapmıştım ve sinemanın ortasında karısına döndü ve ‘O kadar mecnun miydim?’ dedi.”