Angelina Jolie’den Ukrayna’ya sürpriz ziyaret: Apar topar tahliye edildi

Bakec

New member
BM Âlâ Niyet Elçisi olarak nazaranv alan ünlü oyuncu Angelina Jolie, aylardır savaşın devam ettiği Ukrayna’ya sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Jolie, görüşmeler sırasında çalan ihtar sirenleriyle apar topar daha inançlı bir alana tahliye edildi. Bu imajlar paylaşım rekoru kırdı.

Ünlü oyuncu Angelina Jolie dün sürpriz yaparak savaşın devam ettiği Ukrayna’ya gitti… Lviv kentine giden Jolie’nin manzaraları evvel toplumsal medya hesaplarından paylaşıldı.

Bir cafe’ye giden Jolie burada gülümseyip hayranlarıyla selamlaşırken görülüyor. Birtakım hayranlarına imza dağıtan Jolie yıllar BM Uygun Niyet Elçisi olarak vazife alıyor ve mülteciler probleme eğiliyordu.

Fakat Jolie’nin Ukrayna’ya hangi gayeyle gittiğine dair bir açıklama yapılmazken ünlü oyuncu kimi temaslarda bulundu.

Jolie, Lviv’deki bir cafede Ukraynalılarla bir ortaya geldikten daha sonra temaslarda bulundu.

46 yaşındaki Jolie konutlarından olanlara yardım eden gönüllülerle konuşurken, sıhhat nazaranvlilerinin ve psikiyatristlerin günde 15 hastayla görüştüğünü öğrendi. Bu hastaların birçoklarının yaşları 2 ile 10 içinde olan çocuklar olduğunu öğrenen Jolie, “Onlar şokta olmalılar… Travmanın çocukları nasıl etkilediğini biliyorum. Konuşmalarının ve kendilerini söz etmelerinin onlara fazlaca şey tabir ettiğini biliyorum” dedi.

Fakat Jolie’nin buradaki görüşmesi devam ederken ihtar sirenleri çalmaya başladı. Jolie ve yanındakiler apar topar sıhhat merkezini terk ederek dışarıda bekleyen bir arabaya binerek uzaklaştı.