Anksiyete nöbetleri geçiren ünlü aktör Jonah Hill’den farklı strateji

Bakec

New member
“The Wolf of Wall Street” ve “Don’t Look Up” sinemalarıyla tanınan ünlü aktör Jonah Hill, anksiyete nöbetleri niçiniyle sinemalarının tanıtımını yapmaya orta veriyor.

38 yaşındaki ABD’li aktör ve üretimci Jonah Hill, yaklaşan belgeseli “Stutz”da ruh sıhhatini ve işinin tasası üstündeki tesirini keşfedecek.

CNN’de yer alan habere bakılırsa, Hill, “Ben ve terapistim hakkında genel olarak ruh sıhhatini araştıran ‘Stutz’ isimli belgesel olan ikinci sinemamı yönetmeyi bitirdim. Bu sineması yapmanın tüm gayesi, terapiyi ve terapide öğrendiğim araçları geniş bir kitleye eğlenceli bir sinema aracılığıyla göstermek.”

“Filmdeki bu kendini keşfetme seyahati yardımıyla, yaklaşık 20 yılımı, medyada yazılanlar ve halkın karşılaştığı olaylarla şiddetlenen telaş atakları yaşamakla geçirdiğimi anladım.”

Kilo sorunu yaşayan Jonah Hill, bu niçinle basın tarafınca ötekileştirildiğini düşünüyor.

“KENDİME KARŞI DÜRÜST OLDUM”

“Bu niçinle kendimi ‘korumak’ için belgeselin tanıtımını yapmayacağım lakin sineması, yardımcı olacağı umuduyla dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Filmin “kendi ismine konuşacağını” umut eden aktör, “Dışarı çıkıp tanıtımını yaparak kendimi hasta etseydim, kendime ya da sinemaya karşı dürüst davranmazdım” diye ekledi.

Hill, tıpkı stratejinin gelecek öbür projeleri için de geçerli olduğunu belirtti. Ünlü aktör, en son, dört kolda Oscar’a aday gösterilen 2021 üretimi “Don’t Look Up” sinemasında rol almıştı.