Blue kümesi üyesi Lee Ryan uçakta tutuklandıktan daha sonra özür diledi

Bakec

New member
2000’lerin ünlü pop kümesi Blue’nun üyesi Lee Ryan, uygunsuz davranışları yüzünden geçtiğimiz hafta tutuklanmıştı. Ryan, davranışlarından dolayı özür diledi.

Lee Ryan, geçen hafta British Airways uçuşundan çıkarılmasına niye olan uygunsuz davranışı için özür diledi.

39 yaşındaki müzikçi, kendisine alkol servisi yapmayı reddettiklerinde kabin grubuna makus davrandığı için London City Havalimanı’nda tutuklandı, Ryan 12 saat daha sonra da hür bırakıldı.

Ryan, cuma günü kümenin Instagram hesabına yazarak, profesyonel yardım alacağını ve bu meselelerin temel sebebini sahipleneceğini deklare etti.

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN ÖZÜR DİLEDİ

Paylaşımda “Lee’den Bir Not. Son birkaç gündür davranışlarım ve etrafımdaki insanları nasıl etkilediği hakkında düşünmek için epey vaktim oldu. Her vakit alkolle uğraş ettim. Sık sık aptalca şeyler söylüyor ya da yapıyorum, bu da kendim ve etrafım için sıkıntılara niye oldu. Bunun için kırdığım herkesten özür dilemek istiyorum.

Geçen hafta Londra’ya bir uçuşta uygunsuz davrandım ve havayolu çalışanından, uçuştaki herkesten, küme arkadaşlarımdan, ailemden ve hayranlarımızdan özür dilemek istiyorum. Bu sıkıntıların temel sebebini sahiplenme vaktim geldi ve bu niçinle profesyonel yardım almak ve ailemle vakit geçirmek için şu anki programımı azaltıyorum. Davranışlarımın diğerlerini nasıl etkilediğinin farkındayım ve ruh sıhhatim üzerinde çalışma seyahatine başlayarak bunun için daha âlâ bir insan olmayı umuyorum.

Bana dayanak iletileri gönderen herkese teşekkür ederim ve hayal kırıklığına uğrattığım herkesten özür dilerim.”

Yolcular, ünlü ismin Glasgow’dan uçuş sırasında koridorda bir aşağı bir üst yürümek ve kabin grubu perdesinin gerisinde koşmak dahil çılgın davranışlarda bulunduğunu sav etti.