Tokatçı Will Smith, eşini öven İspanyol sunucuyu da tehdit etmiş

Bakec

New member
Oscar Ödül Töreni’nde eşiyle ilgili espri yapan komedyen Chris Rock’ı tokatlayan Will Smith’in yıllar evvel İspanyol televizyonlarında da emsal bir tansiyon yaşadığı ortaya çıktı. İspanyolca konuşan Smith, eşi Jada Pinkett Smith’i öven İspanyol sunucuya, “Eşimle konuşurken dikkatli ol” diyor.

Geçen hafta Oscar Ödül Töreni’nde komedyen Chris Rock’ın eşi Jada Pinkett Smith ile ilgili espri yapması daha sonrasında sahneye çıkarak sunucuyu tokatlayan Will Smith’in geçmişte de eşiyle ilgili misal konularda tansiyon yaşadığı ortaya çıktı.

53 yaşındaki aktörün 2010’da ailesiyle bir arada katıldığı bir televizyon programında İspanyol sunucu ile ağız dalaşına girdiğini gösteren manzaralar toplumsal medyada bir daha ortaya çıktı. Milyonların gözü önünde Rock’ı tokatlayarak gündem olan Will Smith’in 2010’da ise İspanyol sunucu Pablo Motos’un eşini övmesinden rahatsız olduğu görülüyor.

2010’da çekilen imajlarda Smith’in öfkelendiği ve el hareketiyle sunucuyu tehdit ettiği görülüyor.

Motos, Jada Pinkett Smith’in hoşluğunu ve başarılı mesleğini överken, Will Smith ortaya giriyor. İspanyolca konuşan Smith elini kaldırarak, “Pablo, eşimle ilgili kullandığın sözlerde dikkatli ol, tamam mı?” diye soruyor.

El Hormiguero isimli televizyon programına katılan Smith’in Türkçe “Dikkatli ol” manasına gelen “Cuidado, cuidado” dediği duyulurken seyirciler de Smith’in espri yaptığını düşünerek gülüyor.

NE OLMUŞTU?

Komedyen Chris Rock, 1997 yılında Demi Moore’un oynadığı G.I Jane isimli sinemaya gönderme yaparak, ”Jada, seni seviyorum. G.I. Jane II’nin gelmesini dört gözle bekliyorum” dedi. bir müddetdir saçlarını kazıtan Smith’in eşi de bu espri ile öfkelendi.

Chris Rock, Jada Pinkett Smith’in saç kısmını GI Jane isimli sinemada rol alan Demi Moore’a benzettikten daha sonra başına gelenler karşısında şaşkınlık ortasında kaldı. Rock, “Vay canına, Will Smith beni kötü benzetti. Dostum bu yalnızca bir G.I. Jane esprisiydi” dedi.

Kameralar önünde olayın başta bir espri ve senaryo olduğu iddia edilirken sonrasındasında yerine oturan Smith, “Eşimin ismini o lanet mümkün ağzına almayacaksın” diye bağırdı. Rock da cevap olarak, “Tabii ki de almayacağım. Televizyon tarihinin en süper hadisesini yaşıyoruz” dedi.

Will Smith, tokat attıktan 40 dakika daha sonra ise King Richard sinemasındaki rolü sebebiyle “en âlâ erkek oyuncu” mükafatını alarak reaksiyon çekmişti.

HASTALIKTAN ÖTÜRÜ SAÇINI KAZITIYORMUŞ

Jada Pinkett Smith, Aralık ayında Billboard mecmuasına bir bağışıklık sistemi hastalığıyla çaba ettiğini söylemişti.

Saçkıran yani bilimsel olarak “alopesi” ile gayret ettiğini lisana getiren Smith, bu hastalık sebebiyle saçlarının döküldüğünü ve kellik sorunu yaşadığını lisana getirmişti.