Tom Holland akıl sıhhati için toplumsal medyaya orta verdiğini deklare etti

Bakec

New member
Tom Holland, zihinsel sıhhatine odaklanmak için toplumsal medyaya orta verdiğini duyurdu. Genç oyuncu, sonucunı Instagram’da paylaştığı bir görüntü ile deklare etti.

Örümcek-Adam: Konuta Dönüş Yok (Spider-Man: No Way Home) ile yıldızı parlayan Tom Holland, bir müddetdir toplumsal medya hesaplarında etkin değildi. Genç ve başarılı oyuncu niye olmadığını açıklamak için Instagram’a bir görüntü ile döndü.

Resmi Instagram hesabından paylaştığı görüntüde Holland, yaklaşık bir saattir kullanacağı sözleri bulmak için uğraştığını söylemiş oldu.

Holland, “Instagram ve Twitter’ı çok uyarıcı, bunaltıcı bulduğum ve akıl sıhhatimi korumak için toplumsal medyaya orta verdim. Çevrimiçi kendimle ilgili bir şeyler okuduğumda kendimi kaptırıyorum ve bir döngüye giriyorum. Nihayetinde bu, zihinsel durumuma fazlaca ziyan veriyor. Bu yüzden bir adım geri atıp uygulamayı silmeye karar verdim” dedi.

Holland hem de küçük çocukların zihinsel sıhhatlerini yönetmelerine yardımcı olan hayır kurumu stem4 için de farkındalık getirmek istediğini söylemiş oldu:

“Ruh sıhhatine karşı vahim bir baskı var. Yardım istemenin ve yardım aramanın utanmamız gereken bir şey olmadığını biliyorum, lakin doğal ki söylemesi yapmaktan kolay.”

Holland, programdaki dört uygulamayı da denediğini ve bunların sahiden yardımcı olduğunu söylemiş oldu. Oyuncu, yeniden Instagram’dan kaybolacağını söyleyerek takipçilerine veda etti: “Sevginiz ve dayanağınız için teşekkürler. Hepinizi seviyorum ve yakında sizinle konuşacağım.”