Ünlü isimlerden hayatını kaybeden müzisyene hürmet duruşu

Bakec

New member
50 yaşında ömrünü kaybeden Foo Fighters’ın davulcusu Taylor Hawkins’in akabinde epeyce sayıda müzisyen ve yıldız taziyelerini paylaştı.

Ünlü davulcu ve vokalist Taylor Hawkins’in genç yaşlarındaki vakitsiz vefatı müzik dünyasını yasa boğarken ortalarında Miley Cyrus ve Travis Baker’ın da bulunduğu biroldukça ünlü isim de kederlerini lisana getirdi.

Taylor Hawkins, kümenin turnede olduğu Güney Amerika’da, Kolombiya’nın Bogota kentindeki bir otel odasında meyyit bulundu. Vefat sebebi açıklanmazken Foo Fighters kümesi da “vakitsiz kayıptan ötürü mahvolduklarını” belirtip ailesinin mahremiyetine hürmet gösterilmesini istedi.

Miley Cryus

“BUNU YAZMAK YA DA SENİ tekrar GÖREMEMEK ÜZÜCÜ”

Ünlü pop müzikçisi Miley Cryus, bir daha sonraki konserini Hawkins’e adayacağını Instagram’dan duyurdu. Davulcunun baterisinin başındaki siyah beyaz bir fotoğrafını paylaşan Cryus, “Seni daima bu biçimde hatırlayacağım… Yarınki şovum Taylor Hawkins’e adandı” dedi.

Miley Cyrus’un paylaşımı…

Blink-182 kümesinin davulcusu Travis Barker da, toplumsal medya hesabından hem Hawkins ve öbür Foo Fighters üyeleriyle bir ortada olduğu eski bir fotoğrafı tıpkı vakitte tek başına Hawkins’i paylaşarak “Bu acıtıyor” yazdı.

Blink-182 üyeleri ve Taylor Hawkins bir arada…

Barker, ayrıyeten, “Sözlerim yok. Bunu yazmak ya da seni tekrar bakılırsamemek üzücü. Benim bir punk rock kümesinde yer aldığım ve senin Alanis’le çaldığın Laguna Beach günlerini asla unutmayacağım.”

“Gelip beni izledikten daha sonra ‘çocuk sen bir yıldız olacaksın’ demiştin. Ben de senin mecnun olduğunu düşünmüştüm lakin bana fazlaca umut ve kararlılık verdin.”

Travis Baker’ın Instagram öyküsü paylaşımı…

“seneler daha sonra Avustralya’da Blink-182 ve Foo Fighters ile birlikte gezdik ve bir arada olduğumuz uçuşların tuvaletinde sigara içtiğimiz ve her gece sahnenizi izlediğim hoş anılarım var. Seni özleyeceğim dostum demek yetmez. Ta ki tekrarki sefere erkekler tuvaletinde davul ve sigara konuşana kadar… Huzur ortasında yat” halinde yazdı.

Hayranları da Taylor Hawkins için toplumsal medya üzerinden biroldukça taziye bildirisi yayınlayarak hüzünlerini lisana getirdiler.